Warning: Undefined array key "pristup" in /data/web/virtuals/34102/virtual/www/domains/sutr.cz/index.php on line 69


 

Kurzy pískovcového lezení jsou vhodné zejména pro mírně pokročilé lezce, kteří chtějí své dovednosti z lezecké stěny nebo sportovních cest posunout na vyšší úroveň. Pokud nemáš s lezením žádné zkušenosti, doporučujeme nejdříve absolvovat intenzivní kurz lezení na umělé stěně.

Proč právě u nás? Přírody i tradic pískovcového lezení si nesmírně vážíme, a protože chceme tento sport zanechat i příštím generacím, postupujeme dle našeho nejlepšího svědomí. Nechceme jen vytáhnout partu lidí do skal, chceme lidi opravdu naučit lézt a zároveň respektovat krásy, jaké pískovcové lezení dokáže nabídnout.

Obtížnost terénu i výklad metodiky vždy nastavíme podle individuálních možností každého zájemce. Pro maximální bezpečnost je také stanoven limit dvou osob na jednoho instruktora.

Ceník:

Odpoledne s instruktorem

Na celý den to nevidíš, ale i tak chceš vyrazit do skal a něco se o nich i naučit? Kurz trvá přibližně 3 hodiny. Časové rozmezí lze individuálně změnit úměrně k ceně.

1 osoba: 1440,- Kč

2 osoby: 1200,- Kč / os.

3 - 4 osoby: 1050,- Kč / os.

Den ve skalách

Sobota nebo neděle ve společnosti skal a instruktora, co Tě naučí vše od základů - to chceš! Trvání lezecké části kurzu je přibližně 6 hodin.

1 osoba: 2400,- Kč

2 osoby: 2000,- Kč / os.

3 - 4 osoby: 1800,- Kč / os.

Kurzy probíhají zejména na Horních skalách u Hrádku nad Nisou (Obrvégry), jiné oblasti jsou po domluvě také možné.

Součástí ceny je zapůjčení veškerého vybavení i čas instruktorů.

Součástí ceny není doprava, strava ani pojištění.

Pro rezervaci termínu nám napiš na stena@sutr.cz minimálně s týdenním předstihem.
©2022